بهترین رشته ورزشی برای بانوان کدام است؟

این سوال بسیاری از بانوانی است که قصد شروع کردن یک رشته ورزشی را دارند و از بین رشته های مختلف ورزشی دچار سردرگمی هستند. خب در این مقاله ما قصد داریم قدم به قدم با شما جلو بریم تا به بهترین تصمیم برای انتخاب رشته ورزشیتون برسیم.

لاغری یا اضافه وزن یا تناسب اندام

خب اولین قدم بسیار ساده هست و اون اینکه هدف خودتون رو از ورزش کردن مشخص کنید.  همه ما معمولا چهار هدف بیشتر برای ورزش نداریم. دسته اول که بیشترین تعداد رو در کشور ما تشکیل میدن کسانی هستند که میخوان لاغر بشن. دسته دوم کمبود وزن دارن و به اصطلاح لاغر هستند و میخوام حجم اضافه کنن. دسته سوم فقط برای حفظ تناسب اندام و افزایش روحیه  شادی و نشاط ورزش میکنن. و دسته آخر که متاسفانه از همه کمتر هستن کسایی هستن که میخوان حرفه ای ورزش کنن. شما هدفتون چیه؟

آیا میخواید لاغر بشید ؟

اگر هدف شما لاغر شدن هست گول هیچ تبلیغات الکی رو نخورید! شما فقط با کالری کمتر و تحرک بیشتر میتونید به این هدفتون برسید. و این به معنی ورزش کردن هست. بهترین انتخاب براش شما ورزش هایی هست که میزان تحرک بدن و تپش قلب رو بالا میبره.

نه میخوام وزن اضافه کنم!

ادامه مطلب

اثرات مفید ورزش زنان

ورزش مناسب برای لاغری سریع

بهترین سرمایه گذاری درایران

ورزش ,رشته ,هست ,دسته ,رو ,لاغر ,رشته ورزشی ,که میخوان ,تناسب اندام ,برای بانوان ,ورزشی برای

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Infinity code سپتیک تانک | تصفیه فاضلاب ، قیمت سپتیک تانک دانلود سریال کره ای سلام من جین هو هستم طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل ایران لینک شخصیت مرد آلفا شیما علی زاده تکنولوژیست جراحی پَس کوچه